Попередження асоціальних проявів у молодіжному середовищі

10-11 квітня 2024 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулися онлайн-зустрічі зі студентами, кураторами та керівниками факультету туризму та факультету природничих наук.

Тема акцій – «Молодіжні субкультури: ризики впливу»

Мета зустрічей – роз’яснення ризиків та загроз для суспільства, прихильників молодіжних субкультур (в т.ч. студентів), поширення аргументованого тематичного інформаційного контенту серед слухачів та апробація методики проведення заходів за новою темою.

Структура ознайомлення з темою складалась з таких елементів:

1. Роз’яснення мети і завдання заходу;
  2. Поняття «субкультура» та класифікація субкультур;
  3. Романтико-ескапістські субкультури (хіппі, толкієністи, байкери);
  4. Гедоністично-розважальні (мажори, рейвери, репери);
  5. Кримінальні (гопники, скінхеди та інші);
  6. Анархо-нігілістичні (панки та інші);
  7. Молодіжні комп’ютерні субкультури (геймери, хакери, тролінг та інші);
  8. Відповіді на запитання від слухачів.

Функції модераторів та водночас і розробників теми, доповідачів виконували працівники навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Слухачі з інтересом сприйняли надану інформацію, подякували за надану методичну допомогу та виклад теми, докладно ілюстрованої розробленою лабораторією презентацію.

Доповідачі відповіли на питання аудиторії та висловили сподівання на продовження регулярної просвітницько-профілактичної роботи зі студентами в академічних групах.

Загалом у заході взяли участь 62 слухача-студента та їхніх виховників.