Асоціальні небезпеки через залучення молоді до певних субкультур

08-09 квітня 2024 р. відповідно до розпорядження ректора №64-р «Про проведення просвітницько-профілактичної роботи зі студентами 1-4-х курсів» від 28.03.2024 р. працівники лабораторії провели онлайн-заходи зі студентами навчально-наукового інституту мистецтв та педагогічного факультету.

Так, працівники навчально-виробничої лабораторії в онлайн форматі обговорили зі студентською аудиторією тему «Молодіжні субкультури: ризики впливу».

Завдання акції: профілактика антисоціальних вчинків та протиправної поведінки молоді.

Інформаційний контент теми складався з таких позицій:

1. Романтико-ескапістські субкультури (хіппі, толкієністи, байкери);.
  2. Гедоністично-розважальні (мажори, рейвери, репери);
  3. Кримінальні (гопники, скінхеди);
  4. Анархічно-нігілістичні (панки та інші);
  5. Молодіжні комп’ютерні субкультури (геймери, хакери, тролінг та інші).

Розповідь працівників лабораторії аргументувалась та ілюструвалась за допомогою розробленої ними різновекторної презентації.

Емоційні реакції та питання слухачів свідчили про ефективну комунікативну взаємодію та інтерес до теми.

Загалом у заході взяли участь 130 студентів.