Психологічне вивчення професій. Світ сучасних професій і спеціальностей

14.02., 16.02., 18.02.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Психологічне вивчення професій. Світ сучасних професій і спеціальностей».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Л.М. Романкова, завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Проведення обговорення наявних класифікацій професій (за Є.О. Клімовим);
  • Фактори вибору професії;
  • Проходження експрес-тесту “Моя професія”(Є.О. Клімов);
  • Обговорення отриманих результатів;

Після проведення онлайн-лекції щодо  наявних класифікацій професій (за Є.О. Клімовим) та проходження тестування на визначення домінантного типу професійної спрямованості учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них, а також отримали нове творче завдання на тему “Професія, якою б я хотіла оволодіти і чому?”.