26, 28.01.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Соціально-психологічний аспект дослідження особистості. Теорія соціалізації особистості».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Поняття соціального типу і соціального характеру особистості. Проблема типології особистості в соціально-психологічній науці;
  • Взаємозв’язок соціального й індивідуального в людині;
  • Основні теоретичні напрямки дослідження процесу соціалізації особистості;
  • Визначення понять „соціалізація”, „соціальний розвиток”, „формування особистості”, „виховання”, „соціалізованість”, „ресоціалізація” у теорії соціалізації особистості;
  • Форми та механізми соціалізації.

Після проведення мультимедійної лекції учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них та отримали творче завдання на тему: “Школа майбутнього моїми очима”.