Здоровий спосіб життя як професійне кредо майбутнього педагога

18 лютого 2020 року на базі педагогічного факультету відбулося чергове заняття для студентів 1 курсу спеціальностей  “Початкова освіта”, “Соціальна робота”. Зі вступним словом від навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи виступили завідувач лабораторії, кандидат  психологічних наук, доцент Лілія Романкова та методист вищої катогорії, кандидат психологічних наук, доцент Зоя Юрченко, які підкреслили, що працівники лабораторії спрямовані на забезпечення запиту студентів, окреслили основні функції означеного підрозділу та актуальність презентованої  теми щодо здорового способу життя студентської молоді.

Тему заняття “Профілактика захворювань жіночої сфери організму” у своєму виступі розкрила запрошений фахівець, акушер-гінеколог, викладач медичного коледжу м. Івано-Франківськ, завідувач гінекологічного відділення  медичного центру “Репобона ЛТД”, Ольга Маковійчук.

Лектор відповіла на численні запитання студентської аудиторії та  запропонувала для ознайомлення буклет “Наші послуги” від профільного медичного центру “Репобона ЛТД”.