Майбутні педагоги за життя без хвороб

17 лютого 2020 р. проведено черговий просвітницько-виховний семінар для студентів 1 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” педагогічного факультету.

Після вступного слова Лілії Романкової та Зої Юрченко роз’яснення теми “Здоровий спосіб життя студентської молоді” здійснював знаний фахівець-медик, лікар-педіатр кабінету профілактичних щеплень дитячого й дорослого населення Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради” Христина Судак. Лектор, використовуючи мультимедійний ресурс, висвітлила наступні тематичні блоки:

– що таке здоров’я за програмами ВООЗ?

– основні фактори впливу на стан здоров’я  людини;

– як організувати здорове харчування?

– важливість ранньої діагностики захворювань;

– шкідливість впливу алкоголю та тютюнопаління на організм молодої людини;

– наркоманія як лихо сучасного світу;

– важливість особистого прикладу стосовно здорового способу життя у майбутній фаховій діяльності педагога;

– яких правил варто дотримуватися для забезпечення продуктивного довголіття.

У підсумковій частині зустрічі студенти  отримали вичерпні відповіді на питання, поставлені до лектора й висловили побажання щодо необхідності подальших зустрічей.