Основи корпоративної культури у фаховій підготовці майбутніх юристів

30 вересня 2019 року модератор методист відділу виховної та психолого-педагогічної роботи Ониськів Ірина провела для майбутніх правників – першокурсників Навчально-наукового юридичного інституту заняття навчально-наукового семінару «Корпоративна культура закладу вищої освіти» (ЗВО).

Методисти відділу здійснили попередню підготовчу роботу до участі у цьому заході студентів 4 курсу спеціальності «Психологія», які проходять практику на базі відділу виховної та психолого-педагогічної роботи. Першокурсникам для врахування у майбутньому студентському житті та фаховій самореалізації на правничій ниві були запропоновані наступні тематичні блоки: «Коротка довідка про історію, традиції університету, викладачів та кафедр Навчально-наукового юридичного інституту»; «Статут, логін, слоган, гімн університету»; «Правила поведінки та спілкування, культура мовлення, зовнішнього вигляду»; «Особливості дозвілля студентів університету»; «Органи студентського самоврядування»; «Порівняння життя студентів зарубіжжя і України».

Емоційна реакція студентської аудиторії інституту, додаткові запитання до доповідачів посвідчили жвавий інтерес до презентованої інформації та наявність запиту на подальше поглиблення знань з основ корпоративної культури.