Надзвичайні ситуації: прогнозування та особливості поведінки працівників і студентів ВНЗ

25 жовтня 2018 року відбулася нарада заступників деканів факультетів та директорів інститутів з виховної роботи усіх підрозділів університету, представників студентського сенату та профкому.

Зі вступним словом до присутніх звернулась завідувач відділу виховної та психолого-педагогічної роботи Лілія Романкова, яка зробила загальну характеристику можливих ризиків та небезпечних викликів щодо збереження громадського порядку у закладах освіти.

Начальник штабу цивільного захисту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Микола Сакадел  ознайомив присутніх з правилами та діями працівників, студентів університету у надзвичайних ситуаціях. Так, лектор зазначив про важливість удосконалення готовності колективу університету грамотно діяти й співпрацювати із воєнізованими формуваннями, правоохоронними, пожежними структурами та СБУ в разі виникнення надзвичайних ситуацій. При цьому доречно враховувати наявний вітчизняний і зарубіжний досвід у цій справі.

На завершення Лілія Романкова довела до присутніх ряд інформаційних повідомлень щодо організації роботи зі студентами.