Особливості актуалізації протидії корупції за умов війни

22 лютого на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося онлайн-заняття навчально-методичного семінару кураторів 3-го курсу, аспірантів та магістрантів усіх навчальних структурних підрозділів університету.

Тема заходу – «Особливості актуалізації протидії корупції за умов війни».

Функції модераторів виконували завідувачка лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доц. Лілія Романкова, методистка вищої категорії, керівниця навчально-методичного семінару кураторів, кандидат психологічних наук, доц. Зоя Юрченко, провідний фахівець лабораторії Ірина Ониськів та провідний фахівець лабораторії Сергій Петрошенко.

Заняття передбачало роз’яснення представникам освітянської громади питань за таким планом:

1. Антикорупційна програма Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на 2024-2026 рр.

Костелей Ю.І. керівник відділу запобігання та виявлення корупції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

1. Пільги для учасників бойових дій: що гарантує держава.

Романкова Л.М. завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент, кандидат психологічних наук;

Юрченко З.В. керівник семінару, доцент, кандидат психологічних наук, методист вищої категорії.

Юрій Костелей разом із провідними фахівцями очолюваного ним відділу Софією Балан та Анастасією Бариляк, використовуючи презентацію, акцентував увагу слухачів на таких аспектах теми:

• завдання відділу запобігання та виявлення корупції у рамках ЗВО;
  • моніторинг статистики порушень працівниками університету у сфері корупції та притягнення їх до відповідальності;
  • сфери ризику щодо протиправних вчинків корупційного характеру у закладі освіти;
  • загальна характеристика щойно затвердженої Вченою радою Антикорупційної програми Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (мета, основні антикорупційні стандарти та процедури університету, права керівників, працівників, здобувачів та інших осіб, тощо).

Зоя Юрченко охарактеризувала чергову (спільно з Лілією Романковою) інформаційну розробку «Пільги для УБД: що гарантує держава» на допомогу працівникам університету (більш докладно – на сайті лабораторії за покликанням: https://vvppr.pnu.edu.ua/category/на-допомогу-кураторам/ ).

Загалом у заході взяли участь 28 осіб.