Колабораціонізм: злочин і покарання

Шановні колеги! Дякуємо Вам за активну участь у якості слухачів навчально-методичного семінару кураторів 1-3-х курсів, у нарадах заступників з виховної роботи та заняттях упродовж 1-го семестру 2023/24 н.р.

Принагідно окремо дякуємо за співпрацю, змістовні виступи на семінарах у 1-му семестрі 23/24 н.р. таких представників підрозділів ун-ту:

• доценту Пасці Богдану Валерійовичу (фак-т історії, політології і міжнародних відносин);
  • доценту Аравіцькій Марії Генадіївній (фак-т фізичного виховання і спорту);
  • професору Козичу Ігорю Васильовичу (Навчально-науковий Юридичний інститут);

Повідомляємо, що підсумкове у 1 семестрі 2023/24 н.р. розширене заняття семінару кураторів 1-3-х курсів, заступників з виховної роботи, аспірантів та магістрантів усіх навчальних підрозділів університету відбудеться 14.12.2023 р.

Тема заходу: «Колабораціонізм: злочин і покарання»;

Початок реєстрації: 15:00;

Початок акції за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj – 15:20.

З повагою Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи.