Студент як споживач продукції торгівельної мережі та закладів харчування: правовий моніторинг

07 грудня 2023 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи із долученням студентів-магістрантів Навчально-наукового Юридичного інституту відбулося просвітницько-профілактичне семінарське заняття для студентів 2 курсу факультету фізичного виховання і спорту.

Тема заняття – «Студент як споживач продукції торгівельної мережі та клієнт закладів харчування: правовий моніторинг».

Функції модераторів заходу виконували:

1) завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.;

2) керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.;

3) провідні фахівці Петрошенко С. І. та Ониськів І. Я.;

4) студентка-магістрантка Навчально-наукового Юридичного інституту Іванчук Оксана.

Змістовий контент заходу передбачав наступні тематичні блоки:

– типові проблеми, які виникають між споживачем та надавачем послуг.

– захист прав та обов’язки споживача.

– права споживачів у інтернет-торгівлі.

– відповідальність за пошкодження товару  або майна, порушення правил поведінки в торгівельній мережі та в закладах харчування.

Виклад теми ілюструвався і розширювався оновленим працівниками лабораторії контентом презентацій.

Тема заняття забезпечувала запити студентів та викликала стійкій інтерес слухачів, зокрема, модератори відповіли на численні питання від аудиторії. За бліц-опитуванням другокурсників захід отримав позитивну оцінку.

У семінарі взяли участь 15 студентів.