Зустріти майбутню перемогу здоровими — можливо! Навчально-виробнича лабораторія продовжує в університеті медично-просвітницьку компанію з проблем оздоровлення

16 березня на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося заняття навчально-методичного семінару для кураторів 2 курсу, аспірантів, магістрантів усіх навчальних структурних підрозділів університету.

Функції модераторів заходу виконували:

• Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.
  • Керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.
  • Провідний фахівець Петрошенко С. І.

Формат проведення: онлайн, платформа – Google meet.

Зміст заняття передбачав обговорення з виховниками, науково-педагогічними працівниками наступних питань:

1. Концепція здоров’я або що таке здоров’я.

Доповідає: лікар-невролог вищої категорії, нутріціолог, ароматерапевт, член ради Української академії цілісного світогляду, коуч, бізнес-тренер Прокопів В. М.

1. Про завершення просвітницько-інформаційних акцій з проблем здорового способу життя для студентів 2-го курсу.

Доповідають: завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.;

1. Про початок проведення циклу акцій з домедичної підготовки з першокурсниками навчальних структурних підрозділів університету.

Доповідає: керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.

Віталій Прокопів, висвітлюючи тему свого виступу, акцентував увагу слухачів на таких змістових блоках:

– Практики сакральної, мануальної, енергетичної та ароматерапій;

– Загальна характеристика основних факторів впливу на здоров‘я людини;

– Ставлення людини до власного здоров‘я як визначальний фактор стану організму;

– Деформації на рівні душі та їхній вплив на органи та системи;

– Основи психосоматики;

– Установки свідомості на позитивне або негативне самосприйняття;

– Правильне харчування та чого бракує у харчуванні;

– Як доглядати за власним організмом;

– Ароматерапія та її функції у забезпеченні здоров‘я;

– Роль рослинних препаратів у нормалізації нервової системи, травлення, гормонального балансу тощо;

– Висновки та відповіді на питання.

Лілія Романкова та Зоя Юрченко підвели підсумки завершення просвітницько-профілактичних акцій з питань формування у студентів 2-го курсу навичок здорового способу життя. Вони зазначили, що заходи проводились у лютому-березні із залученням потенціалу студентів-медиків ІФМНУ за актуальними темами. Присутнім запропоновано ознайомитись із більш докладним описом проведеної роботи за відповідним звітом у рубриці «Звіти» на сайті лабораторії [https://vvppr.pnu.edu.ua/category/звіти-навчально-виробничої-лаборато/].

Зоя Юрченко анонсувала початок проведення занять з основ домедичної допомоги та підкреслила необхідність оволодіння навичками даного виду допомоги за умов воєнного стану.

У прикінцевій частині заняття слухачі отримали відповіді на питання від доповідачів та у меседжерах висловили позитивну оцінку заняття.