Вакцинація: шкідливі міфи і науково обґрунтована медична практика

14 березня 2023 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи згідно розпорядження ректора № 20-р від 06.02.2023 р. «Про проведення інформаційно-просвітницьких семінарів зі студентами 2-го курсу» проведено інформаційно-просвітницький семінар для студентів 2-го курсу Факультету філології. Тема заняття: «Вакцинація і міфи».

Функції модераторів виконували:

– Завідуюча навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Романкова Л.М.

– Методист вищої категорії, доц. Юрченко З.В.

– Студентка медичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету, Сенів С.М.

Технічну підтримку та облік відвідування забезпечував провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи Петрошенко С.І.

Заняття розроблялось і проводилось в межах циклу акцій у підрозділах університету на засадах партнерської співпраці фахівців навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентською організацією «Європейська медична студентська асоціація», зокрема, її членами – студентами ІФНМУ.

Зміст заняття передбачав роз’яснення наступних складових теми:

• Вакцинація: коротка довідка про історію виникнення та утвердження у протоколах медичних практик;
  • Найбільш шкідливі міфи про вакцинацію;
  • Хвороби, яких позбулась людська популяція, завдячуючи вакцинації;
  • Обов’язкові та рекомендовані щеплення та вакцини, які застосовуються у сфері надання медичних послуг в Україні;
  • Підсумки, практичні поради, відповіді на запитання.

Зміст виступу Сенів С.М. викликав інтерес у слухачів-студентів. Заняття супроводжувалось ґрунтовно розробленою презентацією. Доповідач відповів на питання присутніх і отримав їх схвальну оцінку. Загальна кількість присутніх – 28 осіб.