Паління та зловживання алкоголем: особливості шкідливого впливу на здоров’я

09 березня 2023 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи згідно розпорядження ректора університету № 20-р від 06.02.2023 року «Про проведення інформаційно-просвітницьких семінарів зі студентами 2-го курсу» проведено інформаційно-просвітницький семінар для студентів 2-го курсу Економічного факультету. Тема заняття: «Паління та зловживання алкоголем: особливості шкідливого впливу на здоров’я».

Функції модераторів заходу виконували:

• Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.
  • Методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.
  • Провідний фахівець Петрошенко С. І.
  • Студент медичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету, Харишин Н.О.

Формат проведення: оффлайн.

Заняття розроблялось і проводилось в межах циклу акцій у підрозділах університету на засадах партнерської співпраці фахівців навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентською організацією «Європейська медична студентська асоціація», зокрема, її членами – студентами ІФНМУ.

Зміст заняття передбачав роз’яснення наступних складових теми:

• Тютюнопаління та вживання алкоголю: коротка довідка про виникнення цих явищ в історії цивілізації;
  • «Мішені» для ураження нікотином та алкоголем в організмі людини;
  • Наслідки впливу на здоров’я та якість життя людини залежно від тривалості та початку вживання алкоголю та паління;
  • Зловживання алкоголем та тютюнопаління: міфи та науково обґрунтовані медичні факти;
  • Як позбутися алкогольної залежності та паління: практичні фахові поради.
  • Підсумки, поради, відповіді на питання.

Презентація просвітницького контенту здійснювалась за допомогою технічних засобів і складалась із слайдів з текстом, малюнками, фотографіями, статистичними даними, доповнювалась відеосюжетами.

Зміст виступу Назара Харишина викликав інтерес у слухачів-студентів. Заняття супроводжувалось ґрунтовно розробленою презентацією. Доповідач відповів на питання присутніх і отримав їх схвальну оцінку. Загальна кількість присутніх – 35 осіб.