Динаміка і механізми конфлікту

20.04., 27.04., 29.04.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Динаміка і механізми конфлікту».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – С.І. Петрошенко, провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Причини виникнення конфліктів;
  • Теорії механізмів виникнення конфліктів. Конфліктогени та їх класифікація;
  • Динамічна модель конфлікту. Етапи і фази конфлікту, їх циклічність;
  • Співвідношення фаз і етапів конфлікту залежно від можливостей його розв’язання.

Після проведення онлайн-лекції щодо причин та динаміки розвитку конфлікту учні висловили свої думки щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них.