Листопад 2020

02.11. – 27.11.2020 р. – організовано і проведено психолого-педагогічне онлайн-опитування студентів 2-х курсів ОКР “бакалавр” з метою вивчення їхньої думки з проблем адаптації до навчання у вищому навчальному закладі.

02.11. – 16.11.2020 р. – організовано і проведено онлайн-опитування кураторів 1-5-х курсів усіх структурних підрозділів університету на тему: “Психологічний супровід академічної взаємодії зі студентом”.

11.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Студент і транспорт: правове регулювання відносин” для студентів 2-го курсу фізико-технічного факультету.

12.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Правова обізнаність як запорука безпечного й комфортного користування транспортом” для студентів 2-го курсу факультету математики та інформатики.

16.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Роль правової обізнаності студента як споживача товарів і послуг” для студентів 2-го курсу факультету психології.

17.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Студент як споживач продукції торговельної мережі та закладів харчування: правовий моніторинг” для студентів 2-го курсу Навчально-наукового інституту мистецтв.

18.11.2020 р. – організовано та проведено 2 просвітницько-виховних семінари: “Права і обов’язки студента як споживача товарів і послуг” для студентів 2-го курсу педагогічного факультету.

19.11.2020 р. – організовано та проведено 2 просвітницько-виховних семінари: “Правова обізнаність студента як споживача товарів і послуг – гарантія якісного обслуговування” для студентів 2-го курсу факультету туризму.

19.11.2020 р. – організовано та проведено навчально-методичний семінар: “Етичні та духовні засади виховання студентської молоді” для кураторів 3-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

23.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Правове забезпечення студентам комфортних умов у користуванні транспортом” для студентів 2-го курсу факультету природничих наук.

24.11.2020 р. – організовано та проведено 2 просвітницько-виховних семінари: “Споживання товарів і послуг у сфері життєвих потреб студента: правове регулювання” для студентів 2-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин.

25.11.2020 р. – організовано та проведено 2 просвітницько-виховних семінари: “Права і обов’язки студента у вищій школі” для студентів 2-го курсу факультету іноземних мов.

26.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Надання освітніх послуг у системі вищої освіти через призму прав і обов’язків студента” для студентів 2-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту.

26.11.2020 р. – організовано та проведено навчально-методичний семінар-нараду: “Профілактика алкоголізації і наркоманії у збереженні здоров’я молоді й забезпеченні якості її життя на майбутнє” для заступників з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету. До участі у семінарі була запрошена Аравіцька Марія Генадіївна, кандидат мед. наук, доц. кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання і спорту.

30.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Споживання товарів та послуг: правове регулювання” для студентів 2-го курсу економічного факультету.

30.11.2020 р. – організовано та проведено просвітницько-виховний семінар: “Права і обов’язки студента у вищій школі” для студентів 2-го курсу економічного факультету.