Низький рівень вакцинації: загроза для життя, здоров’я та показник соціально безвідповідальної поведінки громадян.

22 жовтня 2020 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося онлайн-заняття навчально-методичного семінару для кураторів 3-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

Модераторами заняття були завідуюча навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, к. пс. наук, доц. Романкова Л.М. та керівник семінару, методист вищої категорії, к. пс. наук, доц.Юрченко З.В.

Навчально-методичний контент передбачав висвітлення перед слухачами таких питань:

  1. Стан вакцинації в Україні та зарубіжний досвід її проведення.

Доповідає: доц. Юрченко З.В.

  1. Про стан захворюваності на коронавірус серед працівників університету та студентів.

Доповідає: доц. Романкова Л.М.

  1. Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у підрозділах університету.

Доповідає: доц. Романкова Л.М.

  1. Презентація методичної розробки – бліц-інформації для студентів «Масковий режим: п’ять хибних міфів».

Доповідає: доц. Юрченко З.В.

Кожен виступ доповнювала презентація, розроблена працівниками навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, яку куратори зможуть використати для формування академічної комунікації зі студентами в онлайн-форматі.

Лілія Романкова підкреслила, що наразі університет і лабораторія як його структурний підрозділ розробляють та апробовують підходи, які мають забезпечити мінімізацію ризику зараження коронавірусом викладачів і студентів у поєднанні з повноцінним рівнем якості надання освітніх послуг. Крім цього, працівники лабораторії щотижня здійснюють моніторинг динаміки інфікування на COVID-19 працівників та студентів університету.

Керівник семінару, методист вищої категорії, доц. Зоя Юрченко запропонувала до уваги слухачів чергову методичну розробку “Масковий режим: п’ять хибних міфів”, яку можна використовувати у позанавчальній комунікації зі студентським активом і студентами академічної групи загалом; ще раз рекомендовано використовувати напрацювання лабораторії, які постійно доповнюються новими методичними розробками у рубриці “На допомогу кураторам” на сайті лабораторії https://vvppr.pnu.edu.ua. Академічним наставникам рекомендовано також використовувати у просвітницькій діяльності зі студентами змонтованого працівниками кінофільму «COVID-19: ризики і захист».

Інформаційно-просвітницькі матеріали, мультимедійний ресурс за темою заняття можуть бути використані для методичного моделювання годин академнаставника зі студентами, під час індивідуальної взаємодії зі студентами.