Оволодіння нормами корпоративної культури вищої школи як чинник академічної успішності студента-філолога.

19 жовтня 2020 р. на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведено онлайн-заняття семінару просвітницько-інформаційної спрямованості для студентів 1-го курсу факультету іноземних мов.

Згідно теми заняття майбутні лінгвісти дізналися про сутнісні виміри феномену корпоративної культури, про традиції, історію розвитку, рейтингові показники, рівень популярності нашого університету на Прикарпатті та в Україні загалом.

Першокурсникам було цікаво дізнатися про особливе місце факультету іноземних мов у структурі університету, про наукові школи, кафедри, професорсько-викладацький склад, який буде їх навчати.

Студенти переконалися, що норми корпоративної культури за умов їхнього дотримання забезпечать комфортність взаємин з однокурсниками і викладачами й ефективність навчальних зусиль.

У підсумковій частині заняття Лілія Романкова звернулась до студентів з проханням дотримуватись вимог протиепідемічних заходів, що діють в університеті в зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції.