Сучасний стан формування здорового способу життя студентської молоді

12 лютого 2020 року відбулося чергове заняття на базі філософського факультету для студентів 1 курсу спеціальностей  “Психологія”, “Реабілітаційна психологія”. Модератори навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, завідувач лабораторії, кандидат  психологічних наук, доцент Лілія Романкова та методист вищої катогорії, кандидат психологічних наук, доцент Зоя Юрченко продовжили проведення циклу просвітницько-профілактичних семінарів для студентів у підрозділах університету за темою “Організація здорового способу життя студентської молоді”.

До проведення заняття залучався знаний фахівець, кандидат медичних наук, доцент, заступник декана факультету фізичного виховання і спорту, в.о. зав. кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії  Едуард Лапковський.

Проведення заняття передбачало висвітлення інформаційно-змістового контенту за такими векторами теми на принципах діалогу з аудиторією:

– що означає початок дорослого студентського життя?

– які складові входять до поняття “здоровий спосіб життя?

– як організувати здорове харчування?

– як вести безпечне для здоров’я статеве життя?

– шкідливість впливу алкоголю та тютюнопаління на організм молодої людини.

Студенти  отримали конкретні рекомендації-відповіді з зазначених проблем.

Цикл занять і надалі триватиме у підрозділах університету упродовж лютого-березня місяця.