ТРАВЕНЬ 2018 р.

Протягом місяця – методистами відділу виховної та психолого-педагогічної роботи здійснювались відвідування студентів,які проживають у гуртожитках № 1, 3, 4, 5 університету.

06.05.2018 р. – відділ виховної та психолого-педагогічної роботи організував для студентів університету перегляд фільму «Філантропія» у кінотеатрі «Люм’єр».

07.05.2018 р. – відбулася зустріч з нашим випускником 2004 року, всесвітньо відомим економістом, доцентом Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), лідером рейтингу «Кращий економіст України в світі» за версією видання Forbes-2015, лідером в номінації «Кращий молодий економіст світу» згідно рейтингу IDEAS-2018 Романом Шереметою

11.05.2018 р. – відбулася спільна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи, заступниками декані/директорів факультетів/інститутів з виховної роботи, студентським сенатом та профкомом з питання проведення святкової інсталяції «Зірковий шлях Прикарпатського університету». Студентська дискотека, чергування кураторів.

17.05.2018 р. – проведено постійно-діючий навчально-методичний семінар для кураторів 1-3-х курсів на тему: «Естетичне виховання сучасної студентської молоді».

25.05.2018 р. – відбувся рок-концерт для студентів на території внутрішнього двора університету.