Небезпечні наслідки долучення молоді до субкультур асоціальної спрямованості

03-04 квітня 2024 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведені просвітницько-профілактичні заходи для студентів факультету психології і факультету управління.

Так, працівники лабораторії в оффлайн форматі запропонували студентській аудиторії аргументований інформаційний контент за темою «Молодіжні субкультури: ризики впливу»:

1. Роз’яснення мети і завдання заходу;
  2. Поняття «субкультура» та класифікація субкультур;
  3. Романтико-ескапітські субкультури (хіппі, толкієністи, байкери);
  4. Гедоністично-розважальні (мажори, рейвери, репери);
  5. Кримінальні (гопники, скінхеди);
  6. Анархо-нігілістичні (панки та інші);
  7. Молодіжні комп’ютерні субкультури (геймери, хакери, тролінг та інші);
  8. Відповіді на запитання від слухачів.

За кожним різновидом субкультур пропонувались висновки про загрози та ризики для їхніх прихильників та суспільства загалом з використанням конкретних прикладів з життя міста, України та світи.

На акціях були присутні 34 студенти факультету психології та 51 студент факультету управління з долученням заступників з виховної роботи, кураторів та студентського активу.