Попередження залучення студентів до соціальних субкультур

01 квітня 2024 р. на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи згідно розпорядження ректора №64-р «Про проведення просвітницько-профілактичної роботи зі студентами 1-4-х курсів від 28.03.2024 р. розпочато цикл акцій у підрозділах університету.

Так, 01 квітня 2024 р. відбулися зустрічі зі студентами фізико-технічного факультету (оффлайн формат) та зі студентами факультету математики та інформатики (онлайн формат).

Працівники лабораторії запропонували змістовну інформацію за темою «Молодіжні субкультури: ризики впливу» за наступною структурою:

1. Романтико-ескапітські субкультури (хіппі, толкієністи, байкери);
  2. Гедоністично-розважальні (мажори, рейвери, репери);
  3. Кримінальні (гопники, скінхеди);
  4. Анархо-нігілістичні (панки та інші);
  5. Молодіжні комп’ютерні субкультури (геймери, хакери, тролінг та інші).

Акціями було охоплено 87 студентів, подальша робота з цим напрямом буде продовжена кураторами, на допомогу яким лабораторією розроблено тематично-ілюстрований контент.