Відвертий діалог бійця зі студентами юридичного інституту

Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи запрошує студентів 3-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту відвідати інформаційно-просвітницьку акцію на тему: “Відвертий діалог бійця з майбутніми юристами “, що відбудеться 12.03.2024 р. о 15:00 у приміщенні Навчально-наукового Юридичного інституту.

Модератори: Зав. навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Л.М. Романкова; методист вищої категорії, доц. З.В. Юрченко; провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи С.І. Петрошенко.

Дякуємо всім за розуміння та участь.

З повагою, колектив навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.