07 березня 2023 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося духовно-просвітницьке онлайн-заняття для студентів 2 курсу факультету іноземних мов.

Акція відбувалась на засадах співпраці лабораторії із громадсько-християнським рухом «Клич».

Тема заходу – «Життєвий подвиг патріарха Йосипа Сліпого як орієнтир для духовного зростання сучасної української молоді».

Функції модераторів заходу виконували:

• Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.
  • Керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.
  • Провідний фахівець Петрошенко С. І.
  • Голова ГО «Громадсько-християнський рух «Клич» Богдан Петрович Гоблер.
  • Монах сесійного згромадження Святого Апостола Андрія брат Климентій.

Зміст заняття передбачав таку структуру:

1. Перегляд сюжету із документального фільму «Патріарх. Життя Йосифа Сліпого»
  2. Обговорення важливості осмислення та використання духовного надбання української нації в особі патріарха Йосипа Сліпого.

Співдоповідачі Богдан Гоблер та брат Климентій почали заняття зі вступного слова, в якому коротко охарактеризували подвижницький життєвий шлях патріарха Й. Сліпого.

Після перегляду уривку з документального фільму «Патріарх. Життя Йосифа Сліпого» лектори обговорили зі студентами враження від відеосюжету. Так, студенти виокремили ті особистісні риси патріарха, які їх особливо вразили і які варто плекати у собі, аби гідно служити народу України.

У заході взяли участь 77 студентів.