Забезпечення правопорядку під час проведення урочистостей, присв’ячених Дню знань

15 вересня 2022 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулися урочистості з приводу посвяти першокурсників та урочистого вручення їм студентських квитків. Зокрема, посвята відбувалась на подвір’ї церкви, що розташована навпроти університету по вул. В. Чорновола. Вручення студентських квитків – в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До організації та проведення урочистостей була залучена і волонтерська група з забезпечення дотримання правопорядку під час проведення масових заходів в університеті. Зокрема, учасниками групи було забезпечено дотримання правопорядку, координацію руху під час події та розсадку студентів в актовій залі, а також проведений інструктаж по діях під час повітряної тривоги.