Формування успішної команди

01, 04.04.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Формування успішної команди».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Основні теорії команд;
  • Види команд та їх характеристики;
  • Технологія побудови команди. Феномен лідерства;
  • Ефективність команди та методи її підвищення;
  • Динаміка розвитку командної роботи. Особистий внесок і його оцінка;
  • Проведення процедури визначення командних (групових) ролей(опитувальник “Командні ролі” Р.М. Белбіна).

Після проведення онлайн-лекції та проходження тестування за допомогою опитувальника “Командні ролі” Р.М. Белбіна учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них.