Імідж сучасного керівника

28, 30.03.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Імідж сучасного керівника».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Імідж керівника. Професійно важливі якості керівника;
  • Гендерні стереотипи у сприйнятті керівника;
  • Авторитет керівника. Успіх та керівництво;
  • Сутність та класифікація стилів керівництва;
  • Проведення процедури діагностики домінуючого стилю управління(опитувальник “Стиль управління” Блейка Моутона).

Після проведення онлайн-лекції та проходження тестування за допомогою опитувальника “Стиль управління” Блейка Моутона учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них та отримали для виконання домашнє завдання на тему “Я – керівник власної фірми”.