Гендерна рівність. Чому вона вигідна всім?

10 листопада 2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи в рамках розпочатого циклу просвітницько-правових онлайн-семінарів для студентів 2-х курсів усіх навчальних підрозділів університету було проведено семінар для студентів факультету туризму.

Функції модераторів виконували:

Юрченко З.В. – методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент;

Романкова Л.М. – завідувачка навчально – виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент;

Петрошенко С.І. – провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Заняття проводилося із залученням фахівців новоствореного ГО «Д.О.М.48/24», яке діє на теренах Івано-Франківської ТГ.

Зокрема, тему «Гендерна рівність. Чому вона вигідна всім?» презентувала студентам менеджерка з гендерного напряму вищезазначеного громадського об’єднання Ольга Кукула-Новак за такою змістовою структурою:

• Співвідношення понять «стать» і «гендер»;
  • Сутність гендерної рівності;
  • Становище жінок у сучасному світі: факти дискримінації;
  • Зростання рівня зайнятості жінок як ресурс для економічного розвитку України;
  • Проблема гендерного партнерства та шляхи її розв’язання.

На завершення заняття Ольга Кукула-Новак разом із модераторами відповіла на питання слухачів-студентів.