Правова просвіта як важливий компонент професійної підготовки майбутніх економістів

2 листопада 2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи розпочато цикл просвітницько-профілактичних заходів зі студентами 2 курсу усіх навчальних структурних підрозділів (факультетів, інститутів) правової спрямованості.

Функції модераторів виконували:

Юрченко З.В. – методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент;

Романкова Л.М. – завідувачка навчально – виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент;

Петрошенко С.І. – провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Тема – «Жіноче лідерство або як побудувати соціально відповідальний бізнес».

Перше заняття у рамках циклу проводила (на засадах співпраці) долучена до заходів голова  ГО «Д.О.М. 48/24» (Дій, обирай майбутнє. 48/24) Наталія Вишневецька. Акція була присвячена популяризації серед майбутніх економістів ідеї гендерної рівності, утвердження якої у сфері підприємницької діяльності України зберігає актуальність. Студентам доказово, на прикладах статистичних даних доведено економічний ефект від підвищення рівня зайнятості жінок, здійснено порівняння із станом залучення жінок до різних сфер економіки у Євросоюзі. Важливо, як зазначила доповідачка, вчити жінок виконувати роль лідера, що можливо робити засобами різноманітних тренінгів тощо, дотримуватись гендерних квот у керівних структурах країни, посилити виявлення фактів гендерної дискримінації, проявів насильства у сім’ї, поліпшити соціальний патронат жертв сімейного насилля.

У завершальній частині заняття Наталія Миколаївна разом із модераторами відповіла на питання слухачів-студентів.