20 ВЕРЕСНЯ 2018 р.

В університеті відбулося відкриття навчально-методичного семінару для кураторів 1-3-х курсів, заступників з виховної роботи деканів факультетів та директорів інститутів усіх структурних підрозділів університету. Вступним словом розпочав роботу семінару проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-метаматичних наук, доцент Шарин Сергій Володимирович. Він підкреслив важливість організації виховної роботи зі студентами та наголосив на ролі куратора, як ключового суб’єкта виховної системи. Перед учасниками заходу виступили: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Володимир Гошилик; з питанням проекту «Агенти змін» – директор проектно-освітнього Центру «Агенти змін», кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Світлана Кропельницька.