Психологічна феноменологія конфліктів

13.04., 15.04., 18.04.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Психологічна феноменологія конфліктів».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Л.М. Романкова, завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Конфлікт як складне соціальне явище;
  • Структурна модель конфлікту. Функціональні і дисфункціональні наслідки конфлікту;
  • Класифікація конфліктів за різними ознаками;
  • Види конфліктів та їх особливості. Управління конфліктами;
  • Проведення діагностики рівня конфліктності за допомогою методики “Чи конфліктна Ви особистість?”.

Після проведення онлайн-лекції з питань визначення основних характеристик конфлікту як складного соціального явища, а також його наслідків та видів учні висловили власні думки щодо конфліктів у власному житті та стосовно того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них.