Студент як військовозобов’язаний.

16 листопада 2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведено просвітницько-інформаційне онлайн-заняття на тему «Студент як військовозобов’язаний» для студентів 2-ого курсу факультету природничих наук.

Функції модераторів заняття виконували працівники лабораторії – завідуюча лабораторії, доц. Лілія Романкова, методист вищої категорії, керівник семінару, доц. Зоя Юрченко та провідний фахівець Сергій Петрошенко спільно із магістранткою Навчально-наукового юридичного інституту Юліаною Костан.

Зокрема, Юліана Костан розкрила законодавче регулювання проходження строкової служби у ЗС України. Студенти також ознайомились із особливостями оформлення та проходження контрактної військової служби. Окремо було роз’яснено про правові засади функціювання добробатів у зоні АТО.

У завершальній частині онлайн-зустрічі із другокурсниками доповідач відповіла на питання, які хвилюють студентів щодо прослуханих інформаційних блоків.