Психологічна структура особистості, індивідуальність. Формування, розвиток та виховання особистості

12.11.2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Індивід, людина, особистість, індивідуальність. Основні психологічні підходи до визначення сутності особистості».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• визначення понять “індивід”, “людина”, “особистість”, “індивідуальність”;
  • основні психологічні підходи до визначення сутності особистості;
  • психологічна структура особистості;
  • формування, розвиток та виховання особистості.

Після проведення мультимедійної лекції учні висловили свої думки щодо того, наскільки отримана інформація буде корисна їм у своєму повсякденному житті.