Вплив на особистість її залучення до токсичних стосунків: психологічна допомога та профілактика

04 листопада 2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи в межах циклу просвітницько-профілактичних онлайн-семінарів правової спрямованості для студентів 2-го курсу факультету психології проведено заняття на тему Токсичні стосунки і що з ними робити».

Функції модераторів виконували:

Юрченко З.В. – методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент;

Романкова Л.М. – завідувачка навчально – виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент;

Петрошенко С.І. – провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Заняття проводилося із залученням Аліни Касілової – клінічного психолога ГО «Д.О.М.48/24» і передбачала роз’яснення майбутнім психологам можливостей надання фахової допомоги потенційним клієнтам. Зокрема, були обговорені такі тематичні блоки теми:

• Характерні ознаки токсичності взаємин;
  • Ознаки психологічного насильства;
  • Ознаки фізичного насильства;
  • Поняття економічного насильства;
  • Сексуальне насильство;
  • Деякі спостереження, висновки, поради з досвіду практичного психолога – студентам, які опановують фах психолога.

По завершенні основної частини заняття Аліна Касілова разом із модераторами відповіла на питання слухачів-студентів.