Травень 2023 року

01 – 12 травня – Проведено роботу з наповнення сайту лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи інформаційним контентом у рамках рубрик «На допомогу кураторам», «На допомогу студентам», «Організація навчального процесу в умовах воєнного стану» «Нормативні документи. Закони»

02 травня – Проведено навчально-просвітницький семінар зі студентами 1-го курсу Навчально-наукового інституту мистецтв на тему: «Надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану»

03 травня – Проведено навчально-просвітницький семінар зі студентами 1-го курсу Економічного факультету на тему: «Домедична допомога в екстрених ситуаціях»

03 травня – Проведено навчально-просвітницький семінар зі студентами 1-го курсу Коломийського навчально-наукового інституту на тему: «Домедична допомога. Алгоритм дій.»

04 травня – Проведено навчально-просвітницький семінар зі студентами 1-го курсу Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання на тему: «Домедична допомога в екстремальних ситуаціях.»

18 травня – Проведено навчально-методичний семінар заступників з виховної роботи, кураторів академічних груп 1 – 2-х курсів та аспірантів усіх структурних підрозділів університету на тему: «Інформаційні диверсії та пропаганда як інструменти війни»

30 травня Проведено навчально-методичний семінар з основ надання домедичної допомоги у кризових ситуаціях в умовах війни для студентів та викладачів університету.