Особливості комунікації з військовослужбовцями

Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи запрошує студентів 3-го курсу Факультету філології відвідати інформаційно-просвітницьку акцію на тему: “Особливості комунікації з військовослужбовцями“, що відбудеться 21.03.2024 р. о 14:00 на факультеті філології. Запрошений гість: Рожелюк Богдан – військовий ветеран, офіцер ЗСУ.

Модератори: Зав. навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Л.М. Романкова; методист вищої категорії, доц. З.В. Юрченко; провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи С.І. Петрошенко, провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи І.Я. Ониськів.

Дякуємо всім за розуміння та участь.

З повагою, колектив навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.