ВЕРЕСЕНЬ 2018 р.

03.09-07.09.2018 р. – підготовка методичного забезпечення з питань організації виробничих практик.

10.09.2018 р. – проведено настановчу нараду з питань проходження виробничої практики студентами IV курсу спеціальності «Психологія» на базі відділу виховної та психолого-педагогічної роботи.

11.09.2018 р. – відбулася зустріч-презентація координатора Campus France Ukraine Ольгою Хворостянко зі студентами університету

12.09.-03.10.2018 р. – розпочато проведення психолого-педагогічного дослідження на предмет вивчення професійної спрямованості студентів 1-х курсів.

12.09.-03.10.2018 р. – розпочато проведення навчальних семінарів на тему «Корпоративна культура у ВНЗ» зі студентами 1-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

15.09.2018 р. –  відділ виховної та психолого-педагогічної роботи та студентський сенат ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» долучилися до цієї акції, під час якої  прибирали  сміття на міському озері.

17.09.2018 р. – на базі відділу виховної та психолого-педагогічної роботи розпочато роботу гуртка психології Обласного відділення МАН України.

20.09.2018 р. – в університеті відбулося відкриття навчально-методичного семінару для кураторів 1-3-х курсів, заступників з виховної роботи деканів факультетів та директорів інститутів усіх структурних підрозділів університету. Вступним словом розпочав роботу семінару проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-метаматичних наук, доцент Шарин Сергій Володимирович. Він підкреслив важливість організації виховної роботи зі студентами та наголосив на ролі куратора, як ключового суб’єкта виховної системи. Перед учасниками заходу виступили: кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Володимир Гошилик; з питанням проекту «Агенти змін» – директор проектно-освітнього Центру «Агенти змін», кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Світлана Кропельницька.

26.09.-16.10.2018 р. – розпочато проведення психолого-педагогічного дослідження на предмет вивчення адаптації студентів 2-х курсів до умов вищої школи.

26.09.-16.10.2018 р. – розпочато проведення навчальних семінарів на тему «Торгівля людьми – сучасне рабство» зі студентами 2-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

26 вересня 2018 р. – відбулась спільна нарада відділу виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентським сенатом та профкомом студентів з питань акції «Подаруй книжку» для створення бібліотек у лікарнях м. Івано-Франківська».