Грудень 2022 року

01 – 13 грудня – проведення онлайн-опитування студентів 2-го курсу на тему: “Адаптивні можливості до навчання у ЗВО”.

01 – 13 грудня – розробка навчально-методичного контенту щодо проведення просвітницьких семінарів зі студентами 2-го курсу.

01 – 13 грудня – проведення циклу інформаційно-просвітницьких семінарів зі студентами 2-го курсу на тему: “Нормативно-правове регулювання та регламентація студентського життя”:

06 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу факультету іноземних мов;

07 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту;

08 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу Економічного факультету;

09 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу факультету фізичного виховання і спорту;

09 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин;

13 грудня – проведення просвітницько-інформаційного семінару зі студентами 2-го курсу факультету філології;

08 грудня – Проведено підсумковий (за І семестр 2021/22 н.р.) розширений навчально-методичний семінар кураторів 1-3-х курсів, аспірантів та заступників з виховної роботи усіх навчальних структурних підрозділів університету на тему: «Кібербезпека за умов воєнного стану»

Впродовж грудня 2022 року лабораторією виховної та психолого-педагогічної роботи також була проведена організаційна й методична робота, зокрема:

1. На виконання Розпорядження ректора № 189-р. від 28.11.2022 року лабораторією проведена робота з формування та затвердження Звіту навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за 2022 р.(січень-грудень).