Дискримінація: що варто знати

13 грудня 2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи проведено просвітницько-інформаційне онлайн-заняття для студентів 2-ого курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин.

Тема заняття – «Дискримінація: що варто знати».

Функції модераторів заняття виконували:

• Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.
  • Керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.
  • Провідні фахівці Петрошенко С. І. та Костюк А. М.
  • Студенти-магістранти Навчально-наукового Юридичного інституту: Балан С., Новосельський О., Московчук І., Оробець І., Кадлуб А., які проходять практику на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Змістовий контент заходу передбачав наступні тематичні блоки:

• Законодавче забеспечення права на рівність прав та обов’язків громадян. Поняття дискримінації.
  • Форми та типи дискримінації.
  • Шляхи запобігання та протидії дискримінації у суспільстві.
  • Нормативні документи що забезпечують та гарантують запобігання та протидію дискримінації в Україні.

Виклад теми ілюструвався і розширювався оновленим контентом презентацій працівниками лабораторії.

У завершальній частині онлайн-зустрічі із другокурсниками доповідачі відповіли на питання, які хвилюють студентів щодо прослуханих інформаційних блоків. За бліц-опитуванням другокурсників захід отримав позитивну оцінку.

У семінарі взяли участь 7 студентів.