Ознайомлення із правовими засадами функціонування ЗВО та нормативним регулюванням прав та обов’язків студентів

23 листопада 2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи із долученням студентів-магістрантів Навчально-наукового Юридичного інституту відбулося просвітницько-профілактичне семінарське заняття для студентів 2 курсу факультету математики та інформатики.

Тема заняття – «Права і обов’язки студента як покупця торгових мереж і магазинів».

Функції модераторів заходу виконували:

• Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Романкова Л.М.
  • Керівник семінару, методистка вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Юрченко З.В.
  • Провідні фахівці Петрошенко С. І. та Костюк А. М.
  • Студенти-магістранти Навчально-наукового Юридичного інституту: Балан С., Новосельський О., Московчук І., Оробець І., Кадлуб А., які проходять практику на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Змістовий контент заходу передбачав наступні тематичні блоки:

– Типові проблеми, які виникають між споживачем та надавачем послуг.

– Захист прав та обов’язки споживача.

– Права споживачів у інтернет-торгівлі.

– Відповідальність за пошкодження товару  в торгівельній мережі та в закладах харчування.

– Карантинні  умови  і відвідування торгівельних мереж та закладів харчування.

Виклад теми ілюструвався і розширювався оновленим контентом презентацій працівниками лабораторії.

Тема заняття забезпечувала запити студентів та викликала жвавий інтерес слухачів, зокрема, модератори відповіли на низку питань від аудиторії. За бліц-опитуванням другокурсників захід отримав позитивну оцінку.

У семінарі взяли участь 10 студентів.