Забезпечення правопорядку під час проведення благодійного заходу “Посвята в студенти”

29 вересня учасники волонтерської групи по забезпеченню правопорядку під час проведення масових заходів в університеті взяли участь у забезпеченні правопорядку під час проведення благодійного заходу “Посвята в студенти”, що був організований за ініціативи студентського профкому і тривав у внутрішньому дворику Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зокрема, на початку заходу студенти отримали ввідний інструктаж від керівника волонтерської групи з дотримання правопорядку, С.І. Лобанова, про поводження під час сигналу повітряної тривоги, про маршрути пересування до укриттів. Під час акції студенти отримали насолоду від музики, яку їм було запропоновано. По завершенні акції з вітальним словом до студентів звернувся ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, І.Є. Цепенда.