Тайм-менеджмент: мистецтво володіти часом

06.04., 08.04., 11.04.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Тайм-менеджмент: мистецтво володіти часом».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – С.І. Петрошенко, провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Психологія часу;
  • Особливості сприйняття часу. Звички, пов’язані з часом;
  • Аналіз тимчасових втрат та їхня ціна. “Фотографія часу”;
  • Цілі як підстава для планування часу;
  • Правила ефективного планування часу. Методики роботи з часом;
  • Проведення діагностики рівня самоорганізації за допомогою методики “Наскільки добре ви управляєте власним часом?”.

Після проведення онлайн-лекції щодо  особливостей суб’єктивного сприйняття часу та ознайомлення з методами організації та планування часу учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них, а також отримали нове творче завдання на тему: “Мої успіхи та досягнення”, “Через десять років”.