Психологія лідерства

21.03., 23.03., 25.03.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Психологія лідерства».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Л.М. Романкова, завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• Поняття про керівництво та лідерство. Загальна характеристика лідерства;
  • Харизма. Лідер та керівник у групі, типи лідерів;
  • Розвиток лідерських умінь та навичок.

Після проведення онлайн-лекції щодо  визначення базових характеристик лідера та керівника у колективі, а також наявної типології лідерства учні поділилися своїми думками щодо того, наскільки отримана інформація була цікавою та корисною для них, а також отримали нове творче завдання на тему “Лідер – це…”.