Венеричні захворювання

22 лютого 2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи згідно з розпорядженням ректора № 17-р від 02.02.2022 року «Про проведення просвітницько-профілактичних семінарів зі студентами 3-х курсів» відбулося онлайн-заняття семінару для студентів 3-го курсу факультету історії та політологогії. Тема заняття: «Венеричні захворювання».

Функції модераторів онлайн-семінару виконували завідуюча навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Романкова Л.М., методист вищої категорії, доц. Юрченко З.В.

Технічну підтримку та облік відвідування забезпечував провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи Петрошенко С.І.

Заняття розроблялось і проводилось в межах циклу акцій у підрозділах університету на засадах партнерської співпраці фахівців навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи зі студентською організацією «Європейська медична студентська асоціація», зокрема, її членами – студентами ІФНМУ.

Головні завдання анонсованого циклу семінарів:

• Підвищення обізнаності студентської молоді у питаннях дотримання здорового способу життя;
  • Актуалізація свідомого ставлення студента до збереження біоенергетичного ресурсу власного організму та запобігання захворюваності;
  • Популяризація здобутків доказової медицини у молодіжному середовищі.

Так, тему «Венеричні захворювання» для студентів 3-го курсу педагогічного факультету у форматі «рівний рівному» презентувала студентка 4-го курсу Івано-Франківського національного медичного університету, волонтер, учасниця студентської організації «Європейська медична студентська асоціація», Калужна Роксолана Михайлівна. Зміст виступу передбачав наступні блоки:

• різновиди венеричних захворювань: причини, ознаки, лікування, наслідки;
  • правила поведінки для людей, хворих на венеричні захворювання;
  • як ми можемо допомогти близьким та друзям, хворим на венеричні захворювання?

Заняття супроводжувалось ґрунтовно розробленою презентацією. Доповідач і фахівці лабораторії відповіли на питання присутніх і отримали їх схвальну оцінку. Загальна кількість присутніх – 15 осіб.