Україна – ми єдині!

17 лютого 2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи на підставі Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/20221 та Розпорядження ректора від 15 лютого 2022 року № 37-р “Про відзначення Дня єднання” відбулося онлайн-заняття семінару для студентів 3-го курсу педагогічного факультету. Тема заняття: «Україна – ми єдині!».

Функції модераторів онлайн-семінару виконували завідуюча навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доц. Романкова Л.М., методист вищої категорії, доц. Юрченко З.В.

Технічну підтримку та облік відвідування забезпечував провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи Петрошенко С.І.

Заняття супроводжувалось ґрунтовно розробленою презентацією. Доповідач і фахівці лабораторії відповіли на питання присутніх і отримали їх схвальну оцінку. Загальна кількість присутніх – 29 осіб.