Сучасні напрямки розвитку зарубіжної та вітчизняної соціальної психології

19.-21.01.2022 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Сучасні напрямки розвитку зарубіжної та вітчизняної соціальної психології».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• визначення предмету й завдання соціальної психології як галузі знань;
  • історія розвитку соціальної психології як науки;
  • основні соціально-психологічні підходи у зарубіжній та вітчизняній соціальній психології.

Після проведення мультимедійної лекції учні висловили свої думки щодо того, наскільки отримана інформація буде корисна їм у своєму повсякденному житті.