Самооцінка, її види. Фактори впливу на становлення самооцінки

08.-17.12.2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Самооцінка, її види. Фактори впливу на становлення самооцінки».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• визначення поняття “самооцінка”;
  • психологічна структура самооцінки особистості. Види самооцінки;
  • фактори впливу на становлення самооцінки.

Після проведення мультимедійної лекції учні отримали як домашнє завдання посилання для проходження тесту визначення рівня самооцінки, а також висловили свої думки щодо того, наскільки отримана інформація буде корисна їм у своєму повсякденному житті.