Теорії особистості. «Я-концепція» особистості. Розвиток позитивної «Я-концепції» особистості.

17.11. – 03.12. 2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Теорії особистості. «Я-концепція» особистості. Розвиток позитивної «Я-концепції» особистості».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• основні теорії особистості у західній психології;
  • проблема особистості у радянській психології;
  • поняття “Я-концепції” у психології. Шляхи її формування.

Після проведення мультимедійної лекції учні пройшли тестування з допомогою проективних та особистісних опитувальників та висловили свої думки та враження щодо того, наскільки отримана інформація буде корисна їм у своєму повсякденному житті.