Спілкування у нашому житті

12, 19.10.2021 року на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи за посиланням https://meet.google.com/jbr-vypy-sxj  було проведено профорієнтаційний захід зі школярами міста на тему: «Спілкування у нашому житті».

Модератор: Завідувачка навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи, доцент Л.М. Романкова.

Лектор – Петрошенко Сергій Іванович,  провідний фахівець навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи.

Проведення заняття передбачало висвітлення таких тематичних блоків:

• сутність та значення поняття “спілкування” та його значення.
  • основні компоненти спілкування;
  • структура спілкування;
  • рівні спілкування.

Після демонстрації мультимедійної презентації учні висловили свої думки щодо того, як вони використовуватимуть отриману інформацію у своєму повсякденному житті.

На завершення С. Петрошенко надав учням для домашнього виконання за посиланням методику “Оцінка комунікабельності” з метою проаналізувати власний рівень розвитку комунікативних навичок та здібностей.