Березень 2021 року

01.03.2021 р. – профорієнтаційна робота зі школярами міста на тему: “Спілкування як соціально-психологічний феномен”.

03.03.2021 р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу факультету математики та інформатики на тему: ” Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам факультету математики та інформатики“.

04.03.2021 р. – організовано та проведено навчально-методичний семінар: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи – на допомогу кураторам 1-го курсу” для кураторів 1-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

09.03.2021р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Навчально-наукового інституту мистецтв на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам Інституту культури і мистецтв“.

09.03.2021 р. – участь в онлайн-зустрічі з акредитації ОП “Математика”.

10.03.2021р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Педагогічного факультету на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу майбутнім педагогам“.

11.03.2021р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Факультету туризму на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам факультету туризму“.

11.03.2021 р. – організовано та проведено навчально-методичний семінар: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи – на допомогу кураторам 2-го курсу” для кураторів 2-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

15.03.2021р.профорієнтаційна робота зі школярами міста на тему:  “Темперамент як психо-фізіологічний компонент особистості людини“.

15.03.2021 р. – участь в онлайн-зустрічі з акредитації ОП “Хімія”.

16.03.2021 р. – участь в онлайн-зустрічі з акредитації ОП “Комп’ютерна інженерія”.

17.03.2021р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Факультету іноземних мов на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам факультету іноземних мов“.

18.03.2021р.організовано та проведено навчально-методичний семінар: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи – на допомогу кураторам 3-го курсу” для кураторів 3-х курсів усіх структурних підрозділів університету.

19.03.2021р.організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Факультету природничих наук на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам факультету природничих наук“.

22.03.2021 р. – профорієнтаційна робота зі школярами міста на тему: “Я та мої цілі”.

23.03.2021 р. – участь в онлайн-зустрічі з акредитації ОП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

24.03.2021р.організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника на тему: Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу майбутнім правникам“.

25.03.2021р. – організовано та проведено нараду співробітників лабораторії із заступниками деканів з виховної роботи усіх структурних підрозділів університету на тему: “Практична психологія в сучасному закладі вищої освіти“.

25.03.2021 р. – участь в онлайн-зустрічі з акредитації ОП “Географія”.

26.03.2021р. – організовано та проведено онлайн-зустріч працівників лабораторії зі студентами 3-го курсу Економічного факультету на тему: “Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи на допомогу студентам економічного факультету“.

Впродовж місяця:

1. Підготовлено онлайн-анкету “Мотивація до навчання та причини неуспішності: позиція студента”  та проведено з її допомогою психолого-педагогічне онлайн-дослідження студентів навчальних підрозділів університету з метою конкретизувати мотиваційні чинники навчання і причини академічної неуспішності.